W naszym salonie udzielamy darmowych porad z zakresu żywienia psów. Możecie Państwo uzyskać informację o różnych rodzajach diet (surowe mięso, gotowane, sucha i mokra karma), o działaniu witamin, mikro i makro elementów. Jak wpływa dieta na zachowanie psa. Jakie są skutki karmienia "marketowymi" karmami czy karmami kupowanymi na wagę

W swoich poradach nie kierujemy się różnymi "ideowymi" przesłankami, a dziś często można spotkać "wyznawców" określonej wizji karmienia zwierząt. Karmić psa dobrze można na wiele sposobów, byle z głową - my pokazujemy różnice między nimi i aspekty na które warto zwrócić uwagę przy wyborze danej diety.

Nie kierujemy się również przesłankami ekonomicznymi ponieważ zakres naszej działalności jest tak szeroki, że wybór przez Państwa określonej diety nie zmienia dla nas nic. Jest to o tyle ważne, że są pewne salony, sklepy, hodowcy czy weterynarze, którzy mają spory zysk na tym by promować jeden sposób żywienia.

Nasze porady oparte są o fachową wiedzę a nie tylko doświadczenie (które zresztą też posiadamy spore). Studiujemy na bieżąco opracowania naukowe na tematy związane z żywieniem zwierząt, uczciwie też mówimy gdy na jakiś temat nie ma żadnych badań a wiedza wynika z obserwacji.

Dodatkowym naszym plusem jest fakt, że wiedza o żywieniu psów nie jest jedyną naszą specjalnością. Doświadczenie jakie zdobywamy na co dzień pracując czy jako sprzedawcy w sklepie zoologicznym czy jako groomerzy czy jako behawioryści czy w końcu trenerzy psów procentuje i daje możliwości szerszego opracowania tematu diety psów.

Oczywiście nie ukrywamy, że mamy swoje poglądy na temat tego co jest lepsze a co gorsze, ale prywatny pogląd nie oparty na ideologi żywieniowej czy zysku ekonomicznym nie przeszkadza w przekazaniu uczciwych informacji na ten temat.

Zapraszamy serdecznie:

Salon Perros

Kraków ul. Chełmońskiego 17

www.perros.pl